Nowa książka Andrzej Mazuruk

Na du**e se zrób ! – Pozycja obowiązkowa dla fanów dziarania!

Kompendium wiedzy o tatuażach

Ile razy zdarzyło Wam się nie wiedzieć czegoś o tatuażu? Jak wybrać wzór? Jak znaleźć tatuatora? Jaki styl Wam pasuje? Jak wykonywany jest tatuaż? Jak należy go goić? Spieszymy z odpowiedzią – niedawno premierę miała książka, która odpowiada na te i wiele innych pytań. Kompletne kompendium i dla tych, którzy są jeszcze przed swoją pierwszą dziarą, i dla tych, którzy już je posiadają. Ponad 300 stron w twardej oprawie, do tego ozdobione zdjęciami tatuaży wykonanych przez naszych rodzimych artystów. Cieszymy się, że taka książka powstała, bo sami propagujemy kulturę tatuażu. Jest nam tym bardziej miło oznajmić, że nasze produkty znalazły się w niej, w rozdziale poświęconym gojeniu! “Na du**e se zrób” (pewnie łatwo odszyfrujecie tytuł) napisał Andrzej “OSOM” Mazuruk, który od niedawna jest naszym AMBASADOREM.  Swoje dzieło pisał jeszcze zanim się poznaliśmy, a już wtedy używał naszych produktów i docenił je tak bardzo, że umieścił je w książce.

Co znajdziecie w książce

Andrzej przeprowadza czytelnika za rękę przez cały proces zdobywania tatuażu. To, co znajdziecie w środku tej unikalnej publikacji, podpowie najlepiej spis treści. W pierwszym rozdziale autor opowiada o historii dziar, by, jak sam pisze, dać odpowiedni kontekst do zrozumienia całej tej kultury. W drugim podnosi natomiast rozległą kwestię, jaką jest proces decyzyjny – wymienia sytuacje kiedy nie można się tatuować, prezentuje ponad dwadzieścia pięć stylów, podpowiada jak współpracować z tatuatorami, czy jak ocenić poziom higieny w studiu. Trzeci rozdział mówi o wykonaniu dziary – znajdziecie tu mnóstwo informacji o biologicznej i chemicznej stronie tych zdobień. Andrzej powołuje się na wiele nowszych i starszych badań, analizuje je i wyciąga własne wnioski. Wspomina o tym jak przygotować się do sesji tatuażu i o tym jak się podczas niej zachowywać.

o nas też przeczytacie w tej książce !

Czwarty rozdział, a właśnie tam nas znajdziecie, tłumaczy jak odpowiednio zabrać się za pielęgnację świeżego tatuażu. Nasz Tattoo Aftercare Spray autor wymienia jako taki, który zwrócił jego uwagę na przykład unikalną konsystencją czy wygodą użytkowania (poręczna butelka). Wspomniał również o naszym Tattoo Process Butter, które uznał za świetny dodatek do “podstawowej” opieki nad świeżym tatuażem.

Cała książka, chociaż ma ponad 300 stron, jest tak dobrze napisana, że niektórzy “łyknęli” ją w jeden wieczór. I wciąż im mało! Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zobaczyć dlaczego warto kupić książkę Andrzeja (zamówicie ją tu: bit.ly/nadupiesezrob), rzućcie okiem na jego kanał na YouTube, gdzie opowiada właśnie o tatuażach. Jest nam bardzo miło, że możemy pochwalić się obecnością w takiej książce i przede wszystkim, że Andrzej zaufał naszym produktom!

Udostępnij
Wyślij

Aby zapewnić najlepszy odbiór strony zawiera ona pliki cookies.