doink-wear

Do Ink Wear partnerem Skin Project!

Jeśli lubicie nie tylko tatuaże, ale również dobry styl, to SkinProject ma dla Was świetne wieści: właśnie weszliśmy we współpracę z naszymi przyjaciółmi z Do Ink Wear! To całkowicie polska marka odzieżowa założona przez grupę przyjaciół, którzy są jednocześnie pasjonatami tatuaży. Dlatego ich produkty wyglądają tak dobrze, dlatego widać w nich dbałość o najmniejszy detal. Nasi przyjaciele z Do Ink Wear postawili przede wszystkim na jakość swoich produktów w branży odzieżowej – tak samo jak my w branży tatuażu! Dlatego tak bardzo cieszymy się, że od teraz możemy zaoferować Wam dwustronną promocję:

Jeśli kupicie dowolny produkt Do Ink Wear, otrzymacie 10% zniżki w naszym sklepie SkinProject, a jeśli zrobicie dowolne zakupy w naszym sklepie, dostaniecie 10% zniżki na produkty DoInk Wear!

A może nie masz pomysłu jak wprowadzić do swojego studia, sklepu czy firmy trochę nowego smaku? Ekipa Do Ink zaprojektuje i wykona dla Ciebie i Twoich kumpli t-shirty, bluzy, co tylko zechcesz. Nie czekaj i wyślij swoją inspirację, a oni zajmą się resztą. Co tu dużo mówić: uwielbiamy, gdy pasja łączy się z profitem dla odbiorców. Sklep Do InkWear możecie znaleźć tu: https://doinkwear.pl/sklep/

Udostępnij
Wyślij

Aby zapewnić najlepszy odbiór strony zawiera ona pliki cookies.