Kalendarz SkinProject 2021

Kalendarz SkinProject 2021 – premiera

Kochani z ogromną radością przedstawiamy Wam nasz najnowszy projekt – Kalendarz SkinProject na rok 2021. Naszym zmysłem było stworzenie czegoś wyjątkowego i artystycznego – czegoś co zapiera dech w piersiach. Udało nam się to osiągnąć dzięki wspólnej pracy ze wspaniałymi ludźmi. Jest to wyjątkowy i artystyczny projekt prezentujący czarno-białe fotografie pięknych kobiet z branży tattoo. Z dumą, radością oraz ekscytacją przedstawiamy Wam Kalednarz SkinProject 2021.

Za obiektywem stanęła genialna Agata Mądrachowska (freyalovephoto.pl), która uchwyciła niesamowite zdjęcia każdej z dziewczyn. W sesji zdjęciowej wzięły udział: Julia Szewczykowska, Arletta Rykaczewska, Irena Kovalchuk, Malina Stećko, Kinia Wiktoria Kapica, Ada Snochowska, Michalina Bolach, Ashi Monster, Angie Malachowska, Klaudia Michnik, Iza Czarnecka, Wiola Jakuczek.

Wielkie brawa i podziękowania nie tylko dla modelek i fotografa ale też dla Łukasza i Karola z Lookash Hair/ Beauty/ Cafe za stylizację włosów oraz dla Kingi Sobaczak Okonaoko.studiowizazu za makijaż.

Całkowity dochód ze sprzedaży kalendarza przekażemy na Fundację Braci Collins, która skupia się na wspieraniu tych najbardziej potrzebujących. Dlaczego właśnie ta fundacja, ponieważ założyciele fundacji – Rafał i Grzegorz Collins to osoby wiarygodne, obdarzone w mediach dużym zaufaniem. Dodatkowo nadajemy z nimi na tych samych falach – sztuka tatuażu jest im dobrze znana :). To właśnie razem z nimi chcemy pokolorować świat osób, które tego potrzebują. Wierzymy, że ten wspólny projekt przyniesie wiele dobrego.

Wspaniały projekt – wspaniali ludzie – szlachetna akcja.

KALENDARZ SkinProject 2021 JEST JUŻ DOSTĘPNY DO NABYCIA NA NASZYM SKLEPIE INTERNETOWYM 🖤🖤🖤

Udostępnij
Wyślij

Aby zapewnić najlepszy odbiór strony zawiera ona pliki cookies.