zaprojektów swój dzień zyskaj czas na tatuaż inkbusiness

INKsearch.co opracowało rozwiązanie dla każdego studia tatuażu!

Wszystko wydaje się być w porządku; klienci umawiają się na wizyty, artyści zapełniają swoje terminarze – mimo że pandemia jeszcze przez długi czas będzie odbijać się czkawką wszystkim specom, działającym w branży tatuażu. Istnieje jednak nowoczesne rozwiązanie systemowe, które pozwoli zapobiec niejednej sytuacji kryzysowej; oprogramowanie INKbusiness od INKsearch.co! Narzędzie dedykowane właścicielom, menadżerom oraz artystom, przeznaczone do zarządzania studiem tatuażu.

Zaprojektuj swój dzień. Zyskaj czas na tatuaż!

Warto pamiętać, że za każdym dobrze prosperującym salonem tatuażu stoi sprawny manager i… mądrze opracowany system rezerwacji! Rozsądne zarządzanie biznesem to podstawa, dlatego wielu właścicieli salonów chętnie zatrudnia osoby posiadające wiedzę na temat narzędzi, o których jeszcze niedawno mało kto słyszał. System INKbusiness od INKsearch.co, który swoją premierę miał już 15 sierpnia 2021 to nowy, wydajniejszy sposób zarządzania studiem tatuażu, dzięki któremu zaprojektujesz swój dzień i zyskasz czas na tatuaż!

Oprogramowanie do zarządzania studiem – z tym trzeba uważać!

System INKbusiness.co stworzony przez INKsearch.co, powstał w oparciu o sugestie i doświadczenia osób z branży. No bo kto inny lepiej zrozumie twoje problemy, jak nie dobry znajomy po fachu? Wspólnie znaleźliśmy proste rozwiązania, które dopasujesz samodzielnie, do swojego rytmu pracy.

Branża posiłkowała się półśrodkami – brakowało narzędzi dedykowanych osobom z tatuatorskiego środowiska. Jednak żaden rynek nie znosi pustki, dlatego jako INKsearch.co postanowiliśmy stworzyć system do zarządzania studiem, który przyspieszy i ułatwi pracę managera.
Mówi Mat Łagowski, CEO platformy INKsearch.co

Łatwy w obsłudze terminarz, czytelny interfejs, powiadomienia e-mail i SMS o nadchodzących rezerwacjach, wygodny czat oraz integracja z najpopularniejszymi komunikatorami i platformą INKsearch.co – to tylko niektóre z wielu zalet systemu INKbusiness.co!

Niestety, praca managera nie ma nic wspólnego z typową pracą recepcjonisty. O dziwo, niektóre salony tatuażu, zatrudniające większą liczbę artystów, dzielą obowiązki pomiędzy dwóch pracowników. Jednak tylko duże, dobrze prosperujące studia mogą sobie pozwolić na tak wygodne rozwiązania. Miejsca te zatrudniają często ponad 15 tatuatorów. Większość małych salonów tatuażu niestety nie może pozwolić sobie na taki luksus.
Mówi Ilya Monzalevskiy, menadżer z wieloletnim doświadczeniem w branży – obecnie biznes menadżer INKsearch.co

Team INKsearch.co pracując nad systemem INKbusiness, uzględnił potrzeby zarówno małych jak i dużych tatuażowych biznesów. Możesz wybrać jeden z 4 wygodnych planów subskrypcyjnych lub przetestować narzędzie zupełnie za darmo – nawet jeśli jesteś właścicielem lub menedżerem niewielkiego salonu tatuażu:

  • …możesz “zaprojektować od nowa” swój harmonogram dnia: wybrać widok miesięczny lub tygodniowy, ustalić godziny pracy dla poszczególnych tatuażystów oraz korzystać z zaawansowanych opcji edycji rezerwacji (dodając zdjęcia referencyjne projektów)
  • …powiesz też „NIE” chaosowi komunikacyjnemu dzięki integracji z: Instagramem, Facebookiem, TikTokiem, Telegramem, WhatsApp i systemem Gmail.
  • …możesz ustawić indywidualne kwoty zadatku oraz zakres kosztów sesji dla każdego rozmiaru tatuażu.
  • …możesz także sprawdzić ile pracy wkłada w swój rozwój artystyczny każdy, pracownik studia dzięki rozbudowanemu panelowi statystyk.

No i na sam koniec – wisienka na torcie dla tatuażystów – automatyzacja procesów zarządzania! Klient nie opłacił rezerwacji w terminie? Jego prośba zostanie usunięta z terminarza. A może w planowanej na jutro sesji pojawiły się jakieś zmiany? Dowiesz się o tym natychmiast, dzięki automatycznym powiadomieniem SMS. Rozwiązania cechujące system INKbusiness.co pozwalają zaoszczędzić czas i nerwy na…, doskonalenie swojego warsztatu! A chyba każdy artysta stawia tatuaż na pierwszym miejscu, prawda?


Z jakimi wyzwaniami spotykasz się na co dzień w swoim studio? Jeśli szukasz skutecznego rozwiązania, które pozwoli Ci zachować ciągłość pracy – system INKbusiness, zaprojektowany przez platformę INKserach.co, jest już dostępny! Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

● INKsearch.co: www.inksearch.co
● INKsearch for Business: INKbusiness.co
● Facebook: www.facebook.com/inksearch
● Instagram: www.instagram.com/inksearch.co
● Pinterest: pinterest.com/inksearch
● TikTok: www.tiktok.com/@inksearch.co

Udostępnij
Wyślij

Aby zapewnić najlepszy odbiór strony zawiera ona pliki cookies.